Lustrex|Wrocław

Półki szklane

 

Półki wykonane ze szkła to doskonały element aranżacji łazienki, salonu lub kuchni. Ponieważ szkło jest odporne na działanie wilgoci idealnie sprawdza się jako materiał na półki pod lustrem w łazience lub kabinie prysznicowej. Szkło ma jeszcze jedną zaletę – można je przyciąć dokładnie na wymiar, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywane w różnego rodzaju wnękach i innych nietypowych przestrzeniach. Dodatkowo szkło wnosi lekkość i światło, co jest szczególnie ważne w niewielkich pomieszczeniach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą półek szklanych. Wykonujemy półki ze szkła tylu float, matowego, optiwhite oraz ornamentowego. Dzięki wyposażeniu zakładu w najnowszej generacji maszyny, potrafimy nadać indywidualny charakter nawet najbardziej standardowej półce. Polecamy: nadruk na szkle, piaskowanie, grawerowanie, nadanie rożnych kształtów.

Szkło najlepiej się czuje w towarzystwie światła, dlatego chętnie podświetlimy wykonane przez nas półki, tak by wnętrze nabrało odpowiedniego klimatu.

Zachęcamy do obejrzenia przykładowych realizacji półek szklanych

lustrex-szklarz-wroclaw-logo
Adres:
ul. Zagony 16,
54-614 Wrocław
pon - pt. 08:00 - 18:00
sb. 09:00 - 14:00